سازمان مردم نهاد فرهیختگان ماندگار اندشه دهقان مبارکه

درباره ما

سازمان مردم نهاد فرهیختگان ماندگار اندیشه دهقان مبارکه

سازمان مردم نهاد فرهیختگان ماندگار اندیشه دهقان مبارکه با هدف حمایت از استعدادهای درخشان که به دلیل مشکلات مالی قادر به ادامه تحصیل نبوده در شهر مبارکه تأسیس و در یک ابتکار ویژه و منحصر به فرد در کشور ، دانش آموزان و دانشجویان نخبه و مستعد را که به دلیل فوت والدین و یا آسیبهای اجتماعی توان پرداخت هزینه های تحصیلی را ندارند و ناگزیر به ترک تحصیل می گردند را شناسایی ، جذب و مورد حمایت همه جانبه قرار می دهد که ثمره آن اشتغال به تحصیل تعدادی از این نخبگان در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاههای دولتی می باشد . امید است با استعانت از خداوند کریم و یاری تمامی خیراندیشان شاهد شکوفایی استعدادهای پنهانی که به عنوان سرمایه های بزرگ کشور در اختیارما قراردارند باشیم و بتوانیم با دستان پرمهر شما دست نخبه مستمندی را جهت رسیدن به قله علم و آگاهی بگیریم و قدمی هر چند کوچک در راستای سرافرازی میهن اسلامی و عزیزمان ایران برداشته باشیم.

میزان حمایت های مالی در سال های اخیر

از سال 1400 تا کنون خیرین زیادی در این مسیر همراه ما بودند علاوه بر آن مردم عزیزی که حمایت های مالی خود از جمله خمس، ذکات و … خود را در جهت حمایت به ما اهدا کردند. این ها بخشی از حمایت های مالی شما عزیزان است.

سال 1400
61333000
سال 1401
163399101
سال 1402
؟؟؟؟؟

تیم ما

دکتر رحمت الله دهقانی

موسس و رییس هیئت مدیره

دکتر مهران دهقانی

نائب رییس هیئت مدیره و مدیر عامل

میلاد دهقانی

خزانه دار

آرمان دهقانی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل

اسماعیل زمانی

بازرس اصلی

درود عزیزی

بازرس علی البدل

درباره ما بیشتر بدانید

لازم است تلاش و تدبیر شود که اولا فرهنگ مسئولیت پذیری اجتماعی اشخاص با نیت خیرخواهانه توسعه، ترویج و ارتقا یابد، ثانیا نظام و سازوکارهای کارآمد برای جریان‌سازی تعهدات اجتماعی به سمت‌وسوی امور خیریه، طراحی و نهادینه شود. از منظر اقتصادی و بهره‌وری منابع فیزیکی و غیر فیزیکی، فعالیتها و خدمات سازمان‌های خیریه و افراد خیر، قابل قبول و موجه می‌باشد. به‌علاوه، فرهنگ و فضای همدلانه که لازمه آرامش و تأمین کیفیت زندگی از بعد ذهنی است، به‌واسطه مشارکت مؤثر در امور خیریه توسعه و بهبود می‌یابد. همچنین، از منظر مسئولیت اجتماعی، فعالیت امور خیریه تابعی از توانمندی و نیت خیّر و نیازها و اقتضائات محیطی و جامعه هدف خیّر است. بنابراین، از منظر مسئولیت اجتماعی مشارکت مؤثر و اثربخش در امور خیریه یکی از الزامات اساسی برای توسعه پایدار بوده و رعایت این قاعده می‌تواند آثار و برکات قابل توجهی برای تعالی انسان‌ها و جوامع داشته باشد.