1. فرهیختگان ماندگار چگونه سازمانی است؟
  فرهیختگان ماندگار سازمانی است مردم نهاد که با هدف حمایت از نخبگان و استعدادهای درخشان در سال ۱۴۰۰ با نیت خیرخواهانه یک پدر (آقای رحمت اله دهقانی مبارکه) تأسیس گردیده است. فرهیختگان ماندگار سازمانی خیریه، غیر انتفاعی، غیر سیاسی و غیر دولتی است و تنها با اتکا بر جلب مشارکت‌های مردمی و عضویت و انواع کمک‌های بشر دوستانه اعم از نقدی و غیر نقدی، خدمات و دانش فنی اداره می‌شود.
 2.  معنای نام و لوگوی فرهیختگان ماندگار چیست؟
  نام اختصاری فرهیختگان ماندگار برگرفته از نوع فعالیت این سازمان می‌باشد (سازمان مردم نهاد حمایت از نخبگان و استعدادهای درخشان) و لوگوی فرهیختگان ماندگار از یک دست است نماد حمایت و پشتیبانی است و برروی آن یک کلاه که نماد پیشرفت در علم و تخصص می باشد و همچنین برگ آن نماد رشد، شکوفایی، بالندگی، حیات و زندگی است.
 3. بودجه فرهیختگان ماندگار چگونه تأمین می‌گردد؟
  فرهیختگان ماندگار سازمانی غیر دولتی، غیر سیاسی و غیرانتقاعی است و بودجه آن تنها با اتکا به جلب مشارکت‌های مردمی و انواع کمک‌های بشر دوستانه اعم از نقدی، کالا، خدمات و دانش فنی تأمین می‌شود.
 4. چگونه می‌توان فعالیت داوطلبانه در فرهیختگان ماندگار داشت؟
  شما می‌توانید با عضویت در گروه داوطلبان با اهدای زمان و توا‌نمندی ارزشمند خود، سازمان مردم نهاد فرهیختگان ماندگار را برای دستیابی به اهدافش همراهی کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرایط عضویت می‌توانید با شماره ۰۳۱۵۲۴۴۱۰۱۸ بخش داوطلبان تماس بگیرید. داوطلبان دارای شرایط با مراجعه به واحد داوطلبان و پر نمودن فرم داوطلبی و یا فرم موجو در سایت بر اساس نیاز فرهیختگان ماندگار و توانایی‌هایشان از حضورشان در سازمان استفاده می‌گردد.
 5. چه نوع روش‌هایی برای کمک به فرهیختگان ماندگار تعریف شده است؟
  سازمان فرهیختگان ماندگار روش‌های مختلفی را به منظور سهولت اهدای کمک‌های نیکوکاران به نخبگان و استعدادهای درخشان تعریف کرده است. روش‌هایی همچون : عضویت، اهدای غیر نقدی، کارآفرینی، سفارش محصولات و کمک به عنوان داوطلبان. برای آشنایی با روش‌های کمک به فرهیختگان ماندگار می‌توانید با شماره ۰۳۱۵۲۴۴۱۰۱۸ تماس بگیرید
 6. چرا روش‌های مختلفی برای کمک به فرهیختگان ماندگار تعریف شده و فرق این روش‌ها در چیست؟
  علت وجود روش‌های مختلف این است که گروه‌های مختلف مردم با هر بودجه و درآمد و هرگونه توانمندی و مهارتی بتوانند به سازمان کمک نمایند و در نهایت تمامی عواید بخش‌های فرهیختگان ماندگار صرف حمایت از نخبگان و استعدادهای درخشان می‌شود.
 7. دلیل گرفتن اطلاعات فردی یاوران چیست؟
  این اطلاعات فردی جهت ثبت شناسه یاو‌ران در سیستم واحد جلب مشارکت است که به صورت محرمانه حفظ می‌شود. توسط این شناسه، فرهیختگان ماندگار یاوران خود را می‌شناسد و اخبار و اطلاعات خود را به روش‌های مختلف برای این یاوران ارسال می‌نماید.
  زمانی که شماره شناسه به افراد اعلام می‌شود، افراد اطمینان پیدا می‌کنند که اطلاعاتشان در سیستم ثبت شده است. شماره شناسه برای  یاوران فرهیختگان ماندگار همچون کارت شناسایی  است. به طور مثال  یاوران می‌توانند با این شناسه، عضویت خود را از روش‌های تعریف شده پرداخت و از طریق پروفایل پیگیری نمایند.
 8. اعضا چگونه می‌توانند تغییرآدرس خود را به اطلاع فرهیختگان ماندگار برسانند؟
  یاوران می‌تواندد از طریق تماس با شماره ۰۳۱۵۲۴۴۱۰۱۸ مرکز ارتباط با یاوران، تغییرات آدرس خود را به فرهیختگان ماندگار اطلاع دهید.
 9. اعضا فرهیختگان ماندگار چگونه می‌توانند در خصوص مبالغ واریزی و ماه هایی که حق عضویت خود را پرداخت کرده اند اطلاعات کسب نمایند؟
  اعضا می‌توانند با شماره ۰۳۱۵۲۵۴۴۱۰۱۸ تماس گرفته و در خصوص مبالغ واریزی و ماه‌های کمک خود، اطلاعات لازم را کسب نمایید و یا با ارسال پیامک خالی به شماره 5000515661 از آخرین مانده پرداختی خود مطلع گردید.
 10. چگونه می‌توان بنر تبلیغاتی  فرهیختگان ماندگار را در نشریات و ‌سایت‌‌‌ها درج کرد؟
  یاورانی که تمایل دارند از این طریق فرهیختگان ماندگار را همراهی کنند می‌توانند برای دریافت بنر و هماهنگی‌های لازم با شماره ۰۳۱۵۲۴۴۱۰۱۸ تماس بگیرند.
 11. نحوه انجام تحقیقات و پروژه‌های نخبگان در سازمان مردم نهاد فرهیختگان ماندگار چگونه است؟
  فرهیختگان ماندگار همواره از به اشتراک گذاشتن دانش تخصصی سازمان خود برای انجام فعالیت‌های علمی و آکادمیک که به نوعی به بهبود و توسعه حمایت از نخبگان و استعدادهای درخشان و ارتقاء سطح علمی آنان بیانجامد استقبال می‌کند و این امر را یکی از مسئولیت‌های اجتماعی خود در جهت ارتقای سطح دانش کشور در حوزهای مربوطه می‌داند. با توجه به رویکرد تخصصی سازمان فرهیختگان ماندگار، پایان‌نامه یا طرح‌های پژوهشی مرتبط با فعالیت‌های تخصصی سازمان با همکاری این سازمان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا امکان‌پذیر است. در صورتی‌که شرایط فوق مهیا باشد از افراد علاقه‌مند تقاضا می‌شود ضمن ارایه کتبی درخواست برای انجام پروژه و تکمیل فرم مربوط، یک نمونه تأیید شده از پروپوزال و معرفی‌نامه از سوی دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی را به واحد مدیریت ارائه نمایند. شما می‌توانید برای برقرار ارتباط با این واحد با شماره‌ ۰۳۱۵۲۴۴۱۰۱۸ تماس بگیرید.